Pogoda jutro Pogoda Poznań
93
ptsbndpnwtśrcz
17181920
21222324252627
wyświetl wg kinwyświetl wg filmów
Repertuar na dzień: 17-02-2020
Apollo
Dwóch papieży16.10
Kłamstewko18.20
Marianne i Leonard: Słowa miłości20.00
Pan T.16.00
Poznajmy się jeszcze raz17.50
Zenek19.50
Charlie Monroe Kino Malta
Boże Ciało17.30
Dżentelmeni19.30
Judy17.30
Kłamstewko19.30
Kraina miodu16.00
Miłość mojego brata19.00
Monos21.00
Ostatnia góra16.10
Pan T.15.45
Parasite21.15
Poznajmy się jeszcze raz21.30
Staniczek17.30
Cinema City Kinepolis
191717.30 20.00 22.30
365 dni10.00 12.30 15.00 16.00 16.30 17.30 18.30 19.00 20.00 21.00 21.30 22.30
Bad Boys for Life17.00 19.40 22.20
Bayala i ostatni smok10.10 11.10 13.10 15.10 17.10
Chłopiec i wilk10.00
Doktor Dolittle10.00 16.10 18.20
Dżentelmeni12.10 14.40 17.10 19.40 22.10
Gang zwierzaków10.50 12.50 14.50 16.50 18.50
Głębia strachu21.50
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie21.40
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa18.50
Jojo Rabbit19.10 21.30
Jumanji: Następny poziom16.30
Kłamstewko16.40
Kraina lodu 210.00
Małe kobietki16.10 18.50 20.30
Małgosia i Jaś19.20 21.20
Mayday16.50 19.20 21.50
Psy 3. W imię zasad16.50 19.30 20.50 22.10
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)15.10 17.30 19.50 22.10
Superpies i Turbokot11.00
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka12.10 14.10
Tajni i fajni12.20
Urwis13.00
Wyspa Fantazji14.30 17.50 20.10 22.30
Zenek10.50 11.50 13.20 14.20 15.50 16.50 18.20 19.20 20.50 21.50
Cinema City Plaza
191719.15 21.50
365 dni11.30 14.00 15.00 16.30 17.30 19.00 20.00 21.30 22.30
Bad Boys for Life21.00
Bayala i ostatni smok10.20 12.20 14.20 16.20
Doktor Dolittle10.00 13.20 14.40
Dżentelmeni15.00 17.20 19.50 22.20
Gang zwierzaków10.00 10.50 13.00
Gang zwierzaków10.00 10.50 13.00 15.50
Jojo Rabbit16.50
Kraina lodu 210.00 12.20
Małe kobietki16.40
Psy 3. W imię zasad18.20
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)19.30 21.50
Superpies i Turbokot10.50 12.50
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka11.00 14.40
Urwis10.50 12.50
Wyspa Fantazji20.10 22.30
Wyspa Fantazji17.50 20.10 22.30
Zenek12.00 13.00 14.30 15.30 17.00 18.00 19.30 20.30 22.00
Helios
191714.45
365 dni10.15 13.00 15.45 18.30 20.15 21.15
365 dni16.45 19.30 22.15
Bayala i ostatni smok17.00
Bayala i ostatni smok10.30 14.00
Chłopiec i wilk10.00 12.00
Dżentelmeni16.00 18.15 21.00
Dżentelmeni11.45
Gang zwierzaków11.00 13.15 15.30 17.45
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa15.00
Mayday12.15 17.30
Parasite20.00
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)11.30 14.10
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)18.40 21.15
Superpies i Turbokot10.40
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka12.45
Zenek12.30 15.15 18.00 20.45
Zenek14.20 19.00 21.45
Kino Pałacowe
Kłamstewko20.45
Monos17.00
Poznajmy się jeszcze raz14.45
Multikino 51
191721.45
365 dni13.30 15.10 16.10 17.50 18.50 20.30 21.30
Bayala i ostatni smok11.10 13.10 15.10
Chłopiec i wilk10.00
Doktor Dolittle10.50 13.10
Dżentelmeni13.15 15.45 18.15 20.45
Gang zwierzaków10.40 12.50 15.00 17.10
Małe kobietki15.30 19.35
Psy 3. W imię zasad21.50
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)17.10 19.20 21.00
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka12.30
Wyspa Fantazji14.35 17.00 19.25
Zenek11.55 14.40 17.20 18.20 20.00
Multikino Malta
191714.05 19.10
365 dni10.25 12.05 13.00 14.40 15.40 17.20 18.20 19.00 20.00 21.00 21.35
Bad Boys for Life21.50
Bayala i ostatni smok10.05 13.10 15.10 17.10
Doktor Dolittle10.55 14.20 16.40
Dżentelmeni13.15 15.45 18.15 20.45
Gang zwierzaków11.00 13.10 15.20 17.30
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa21.30
Kraina lodu 210.00
Małe kobietki13.10 19.40
Mayday11.35 21.45
Psy 3. W imię zasad11.55 21.20
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)16.40 19.05
Superpies i Turbokot11.05
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka10.00 12.10
Wyspa Fantazji14.35 17.00 19.25
Zenek10.30 12.20 15.00 16.00 17.40 18.40 20.20
Multikino Stary Browar
191718.40
365 dni10.25 12.05 13.00 14.40 15.40 17.20 18.20 20.00 21.00
Bad Boys for Life13.35
Bayala i ostatni smok10.05 12.50 14.55
Doktor Dolittle12.10 14.30
Dżentelmeni12.45 15.15 17.45 20.15
Gang zwierzaków10.30 12.45 17.00
Małe kobietki15.00 17.50 20.45
Mayday11.05
Parasite21.15
Psy 3. W imię zasad21.35
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)16.15 19.10
Superpies i Turbokot10.00
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka10.35
Urwis10.25
Zenek10.10 12.30 15.10 16.50 17.50 19.30 20.30
Muza
Kłamstewko14.00 17.15 19.00
Małe kobietki14.45 18.15
Marianne i Leonard: Słowa miłości14.00 18.00 20.00
Monos21.00
Nasze miejsce na ziemi16.00
Tommaso16.00 20.45
Rialto
365 dni21.30
Dżentelmeni15.00
Kłamstewko17.00
Mulholland Drive19.00